Морська вода
Склад морської води
Вважається, що солі та мікроелементи, які містяться в морській воді (Са, Fе, К, Мg, Сu та ін.) сприяють підвищенню рухової активності шкіри, активізації репаративних процесів у клітинах слизової оболонки носа та нормалізації функцій її залоз.
Іони цинку та селена сприяють виробленню лізоциму, інтерферону та іммуноглобулінів, підвищуючи тим самим місцевий вплив: слизова носу стає непереборною перешкодою для хвороботворних бактерій та вірусів.
Чи використання ізотонічної морської води щодня чинить шкідливий вплив на ніс і назальну мікрофлору?
Щоденне використання може мати лише сприятливий вплив на слизову оболонку носа, особливо якщо Ви щоденно стикаєтесь з зовнішніми атаками (такими як холод, забруднення та алергени). Однак, ви повинні дотримуватися дози, вказаної у інструкціях щодо використання продукту.
Яка різниця між ізотонічним та гіпертонічним розчином?
Клітини нашого тіла мають природну концентрацію солі 0,9%. Ізотонічний розчин буде мати таку ж концентрацію. Гіпертонічний розчин має концентрацію солі вище, ніж у наших клітин (2,2% для розчину MARIMER®). Застосування його матиме осмотичний ефект. Докази показують, що клітини вивільняють воду і легше виділяють слиз, який накопичується на поверхні слизової оболонки носа. Отже, гіпертонічний розчин призначають лише для заблокованого носа, тоді як ізотонічний розчин може використовуватися щодня для профілактичної гігієни носа.
Чи морська вода не забруднена?
Будь-які запобіжні заходи спрямовані на забезпечення оптимальної якості води. Морська вода береться з району, що відомий своєю якістю води, там, де вирощують устриці. Вода також береться з глибини декількох метрів, тоді як забруднювачі плавають на поверхні. Вода регулярно тестується. Після цього морська вода буде відфільтрована, так щоб зберігались лише солі та дієтичні елементи (елементи, менші за живі організми). Нарешті, вода відстежується на кожній стадії процесу, поки вона не буде упакована у повністю стерильну обстановку.
Використання спреїв Маример
Що таке мікродифузія?
Це означає, що розчин може бути застосований до носової порожнини і розсмоктується м'яко. Таким чином, краплі розчину морської води краще прилягають до поверхні слизової оболонки носа.
Чи може насадка використовувати кимось іншим?
Так, за умови, що насадка очищається щоразу, коли вона використовувалась. Було б ідеально мати один продукт для кожного члена сім'ї, особливо в періоди, коли у кожного є шморгання.
Як довго ви можете використовувати спреї Маример після їх відкриття?
Система кишенькового клапана означає, що їх можна утримувати після першого використання до закінчення терміну придатності (3 роки після виготовлення). Клапан запобігає забрудненню будь-якого продукту. Ми, звичайно, рекомендуємо регулярно чистити насадку.
Коли слід використовувати монодозу, а не розпилювач, і навпаки?
Як розпилювач, так і монодоза, матиме однакові якості та однакові властивості. Розпилювач відрізняється своєю мікродифузією та одноразовою дозою завдяки простоті використання. Проте деякі мами вважають за краще використовувати одну дозу в перші кілька днів своєї дитини.